У нас для Вас

ДО УВАГИ БАТЬКІВ !

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ !    На фоні чудового відпочинку в нашому маєтку у дітей розвивається підвищена стрибучість і здатність до короткотермінових польотів. Тому прийміть це до уваги при виборі місця для відпочинку !

   

   

Відомо, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому ДИВІТЬСЯ
Це наш маєток:


                      


В цегляному будинку для вас пропонуємо окремий двокімнатний номер "Під бджолою".

  

 В кімнаті одне двоспальне дерев’яне ліжко, а друге двоповерхове,  дерев’яна шафа, дзеркло, нічники, вентилятор. На підлозі коврове покриття, на вікні жалюзі. З цієї кімнати вхід у санвузол (душ і туалет).  На кухні є все для зберігання продуктів, приготування з них всякої смакоти та насолоди смаком тієї смакоти всередині приміщення або на дворі .  Щоб не було сумно чекати поки накриють на стіл, або якщо процес насолоди смаком затягнеться, можна подивитися телек.  На дворі свій стіл та своя піч барбекю.   За користування всім цим бджола хоче за добу  до 10.06.19 - 950грн., 11.06-31.08.19  - 1350грн.

     

Дерев’яна хатина дерев’яна вся.

   

Там одна велика кімната, в якій є два дерев’яних двоспальних ліжка, дерев’яна шафа для речей, повністю обладнане місце для приготування їжі та зберігання продуктів (дерев’яне), дерев’яний стіл для обіду, дерев’яні вішаки для одягу, дерев’яні люстри. Тільки двокамерний холодильник, трикамфорна настільна газова плита, електрочайник, телевізор, DVD, супутниковий тюнер, дзеркала і вентилятор не дерев’яні.  Маленька кімната - це суміщений санвузол (тут теж пару деталей не дерев’яні).

Тут можна посидіти біля вогнища та щось приготувати на мангалі або в казані.  Під навісом серед сосен є великий стіл із лавками для гарних посиденьок.  Коштує за добу  до 10.06.19 - 900грн.,  11.06-31.08.19 - 1300грн. 

   

Автомобілі паркуються у дворі так, що будуть і під рукою і під наглядом.

А ще до вашої уваги цегляно-дубова хатина.

      

Одна частина  -  це "Червоне дерево" , а інша  - "Черешневий". Номери тут двокімнатні.  У великій кімнаті кухонна частина зі всім причандаллям, стіл з кріселками , великий розкладний диван. З неї  вхід у санвузол (душ і туалет) та  невелику спальню. А там двоспальне ліжко, дзеркало, тумбочка. На підлозі в кімнатах коврове покриття.

       

    

При хаті під дахом столи і лавки для посиденьок, для спостереження за подіями на небесній сфері є гамаки, для приготування всього смаженого є мангал, для заслуженого відпочику залізних коней передбачено відповідне стійло, а для того  щоб наблизитися тут до нірвани потрібно заплатити за добу до 10.06.19 - 1000грн.,  11.06-31.08.19 - 1450грн.

Якщо ЇСТИ ХОЧЕТЬСЯ, а готувати НЕ хочеться, то можна замовити страви згідно з меню (переважно сільська домашня кухня) і на потрібну годину. Готується все з домашніх продуктів місцевого походження.                                                                   

Для наших САМИХ ГОЛОВНИХ ЛЮДЕЙ -  наших діток є велика пісочниця з повним (дуже повним) набором іграшок ( уже навіть дві пісочниці), гойдалки, тарзанка, підвісна драбинка, дерев’яні «лазілки» в асортименті, дитяча хатка-бесідка. Натягнута сітка для волейболу або бадмінтону. Для знайомства з мешканцями місцевих водойм в акваріумі вся риба із озера та ставків.


    

        

Рух – це життя, тому спорту – ура! Спеціально виділено місце і натягнута сітка для гри у бадмінтон та волейбол.
Ми дамо вам покористуватися за окрему плату м’ячами всякими, ракетками для бадмінтону, сквошу ,пінг-понгу, велосипедами в асортименті, грою дартс.
А це хатинка для відпочинка. Тут більярд, настільний теніс, м’який куточок, музика.
    
Прокататися по озеру  або рибку повудити можна  на нашому  човні , який чекає на вас біля берега озера.


Дехто каже, що книжку почитати або просто відпочити на свіжому повітрі найкраще в гамаку, тому наш девіз "кожному по гамаку" чи якось так. 

 Затишне місце, великий овальний стіл для дружної компанії та зручне місце для любителів готувати шашлик на звичайному багатті  і поціновувачів юшки звареної на дровах у казані (до вашої риби наш казан на 8 літрів додається в навантаження).


У нас і так буває, а точніше весь час відбувається щось таке відпочинково-позитивне.
  

ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Тут кругом ростуть гриби. Багато. Хто любить їх збирати чи їсти, чи і те і друге – приїзджайте під осінь або у вересні.


Приєднуйтеся! З нами добре!


НАВІТЬ ЗИМОЮ !